Mladý Kedrigern: Zrození mistra | John Morressy

Kód: 740
320 Kč
Skladem

Stav: nová

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stav: nová

 

Polaris, 2001, 1. vydání, ISBN 80-85911-94-9, EAN 9788085911947, měkká/brožovaná, 104 x 174 x 15 mm, 206 stran 

 

Když vás práce baví a pořád se máte co učit, čas vám utíká rychle a než se nadějete, máte na krku svých prvních deset křížků. Právě tohle se stalo Kedrigernovi, adeptu magie a nadějnému odborníkovi na odeklínadla a protikouzla. Kdyby neměl přátele, kteří ho včas upozornili, nejspíš by promeškal vlastní narozeniny.
Aby se Kedr
igern mohl stát plně kvalifikovaným čarodějem, musí ještě složit mistrovskou zkoušku. Není to zkouška jen tak ledajaká – instrukce jsou více než mlhavé a lehce se mu může stát, že při ní přijde o všechno a ještě skončí na jídelním lístku v hostinci nevalné pověsti. Ani ten nejmocnější čaroděj totiž není imunní proti ženské proradnosti a dobře mířené ráně pytlem s pískem.
Na mistra nejvyššího umění však číhají i jiná různá nebezpečí, ať už se jedná o ďábla s neodolatelnou nabídkou, dvouhlavého lidožravého obra, mrtvého draka, živého právníka, tajemnou tvrz o tisíci vchodech nebo vidinu spokojeného rodinného života po boku milované ženy. Nemluvě o alchymistech, kteří jsou snad všudypřítomní a navíc se začínají organizovat ve snaze úplně vytlačit čaroděje z trhu.

 

Potřebujete o produktu vědět více? Potřebujete fotografie detailů? Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sci-fi, fantasy
Autor: John Morressy
Nakladatelství: Polaris
Edice, série: Mladý Kedrigern

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: