Základy práce v CAD systému SolidWorks | Hana Vláčilová, Milena Vilímková, Lukáš Hencl

138
Neohodnoceno

Stav: nová bez CD


  • Vyprodáno
150 Kč
Kategorie: Počítačová literatura
Autor: Hana Vláčilová, Milena Vilímková, Lukáš Hencl
Nakladatelství: Computer Press
Položka byla vyprodána...
 

Stav:  nová, ale bez přiloženého CD, které obsahuje ukázkové příklady z knihy

 

Nakladatel Computer Press
Rok vydání 2007
Vydání 1. (dotisk prvního vydání)
Edice / Série  
Vazba brožovaná bez přebalu lesklá
Rozměr 17 x 23 x 2 cm
EAN 9788025113141
ISBN 80-251-1314-0
Ilustrace  
Počet stran 320

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tato praktická kniha, plná příkladů, ukázek a praktických postupů demonstrujících nejčastější činnosti a úkoly, je určena pro všechny, kdo se potřebují naučit základy práce s tímto systémem: pro konstruktéry a projektanty, ale i pro studenty navštěvující odborné školy.

Systém SolidWorks umožňující objemové i plošné modelování se postupem času stal na českém trhu velmi rozšířeným a oblíbeným. Navzdory tomu však dosud neexistovala žádná kniha, žádný přívětivý průvodce, který by uživatelům vysvětlil možnosti programu a naučil je v něm efektivně pracovat.
Publikace, kterou držíte v rukou, je určena pro všechny, kteří by se rádi se systémem SolidWorks seznámili, poznali jeho možnosti, funkce a naučili se v něm vytvářet jednoduché i složitější modely. Na přípravě knihy pracovali zkušení autoři a odborníci z praxe: výsledkem jejich spolupráce je komplexní kniha, která velmi názorně vysvětluje ty nejčastějších úlohy a obsahuje řadu užitečných ukázek a praktických příkladů, například vytvoření háku, profilu, úchytu, vymezovače, čepu, domečku, oblouku, sítka, vany, kotouče, malého i velkého čepu, vzpěry, hranolu, hřídele, řemenice nebo konzoly.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.