Tak to dělá Virgin | Richard Branson

330
  • 1 z 2

Stav: nová s malou vadou


  • Skladem
169 Kč
Kategorie: Novinky posledního týdne
Autor: Richard Branson
Nakladatelství: BizBooks
 

Stav: nová, u hřbetu velmi mírně naražená

Podnázev: Jak se královsky bavit a budovat přitom úspěšnou firmu

 

Nakladatel BizBooks
Rok vydání 2015
Vydání 1. 
Edice / Série  
Vazba Pevná bez přebalu matná
Rozměr 15,5 x 21 x 2 cm
EAN 9788026504122
ISBN 978-80-265-0412-2
Ilustrace  
Počet stran 288

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Knížku Tak to dělá Virgin, která je primárně o vedení lidí, napsal autor, který otevřeně přiznává, že nikdy v životě nečetl žádnou knihu o leadershipu. Přesto vám tento úspěšný podnikatel umožní nahlédnout pod pokličku jeho jedinečného stylu řízení lidí.

Dozvíte se jak zábava, rodina, vášeň pro věc či umění naslouchat utvářejí to, co Bransonovi lidé se šibalským mrknutím označují jako „styl Virgin“. Bransonova kniha o vedení lidí nepřináší žádné zaručené návody a pravdy. Je v ní pouze a jen popsána autorova zkušenost, to jak věci dělá, co mu dobře funguje a čemu je lepší se vyhnout. Jsou zde shrnuty základní principy, na kterých jsou postavené funkční vztahy a to nejen v byznysu – jako například – jít za svými sny, důvěřovat pocitům, naslouchat druhým, nechat se ovlivnit okolím (zpětná vazba), být odpovědný za své jednání, mít vášeň pro vše co děláme, komunikovat a spolupracovat, vyhnout se zbytečnému komplikování věcí, říkat, co si myslíme atd.

Neobyčejné zkušenosti se vztahy nejen z oblasti byznysu vám předává člověk, který v šestnácti nedodělal školu, trpí dyslexií a v životě nepracoval pod žádným zaměstnavatelem – vždy řídil jen sám sebe. Sir Richard Branson je dnes velice úspěšný mezinárodní podnikatel, dobrodruh, světová ikona a zakladatel skupiny Virgin Group.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.