DMZ 6: Krvavé volby | Riccardo Burchielli, Brian Wood

132
Neohodnoceno

Stav: nová, nečtená


  • Skladem
200 Kč
Kategorie: Komiksy
Autor: Riccardo Burchielli, Brian Wood
Edice, série: DMZ
Nakladatelství: BB art
Překlad: Richard Podaný
 

Stav: nová, nečtená, bez vad

 

Nakladatel BB art
Rok vydání 2013
Vydání 1.
Edice / Série  
Vazba brožovaná bez přebalu 
Rozměr 17 x 26 x 1 cm
EAN 9788074613135
ISBN 978-80-7461-313-5
Ilustrace  
Počet stran 144

 

NEW YORK... též známý jako Země nikoho, uprostřed druhé americké občanské války. Nezkušený fotoreportér Matty Roth je na místě a slouží jako osamělý hlas zdejších obyvatel zoufale zápasících o přežití uprostřed nejnebezpečnější válečné zóny celé planety.

Přichází Parco Delgado, „hlas lidu“, charismatický pouliční politik odhodlaný porazit vládu USA ve vůbec prvních volbách, které se v DMZ v době války odehrají. Matty Roth se rozhodl přijmout Parcův boj za svůj a vstupuje do jeho týmu, aby přidal sílu svého jména k jeho. Hranice, která odděluje novináře od jeho reportáže, se nebezpečně rozmazává – a možná mizí docela.

Scenáristovi Brianu Woodovi a výtvarníkovi Riccardovi Burchiellimu se v DMZ „podařilo redefinovat válečný komiks do podoby čehosi mnohem významnějšího a závažnějšího, než komukoliv předtím“ (BOING BOING). Ukázali nám ochromující dopad občanské války na činnost médií a korporací, přemýšlí o reakcích vojáků i civilistů. Nyní zamířili ještě výš a zabývají se rolí války v probíhajících volbách – a naopak

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.