Divadlo Járy Cimrmana: Divadlo, které se proslavilo | Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Weigel

2089

Stav: nová s vadou obalu


  • Skladem
690 Kč
Kategorie: Divadlo, film
Autor: Ladislav Smoljak, Jaroslav Weigel , Zdeněk Svěrák
Nakladatelství: Computer Press
 

Stav: nová s vadou kartonového obalu/krabice, krabice je na hraně prasklá. Vlastní kniha je bez vad, kompletní.

 

Computer press, 2014, 1. vydání, ISBN 978-80-264-0324-1, EAN 9788026403241, pevná/vázaná s přebalem, 245 x 313 mm, 64 stran 

 

Tato jedinečná publikace je dosud nejobsáhlejším průvodcem po neobyčejně plodné, letos již šestačtyřicetileté historii českého národního pokladu – Divadla Járy Cimrmana.

Na šedesáti čtyřech stranách exkluzivní obrazové knihy vás čeká obsáhlá exkurze dějinami divadla, které se nakonec proslavilo, navzdory všem peripetiím a nepřízním režimu, času i osudu. Dějepisný text kronikáře Zdeňka Svěráka vás provede historií divadla od počátků až po současnost, seznámí vás s osobnostmi, které se jí více nebo méně účastnily, a nabídne vám příběhy veselé i vážnější.
Kniha je seřazena chronologicky podle vzniku jednotlivých divadelních her. S pomocí bohaté fotografické a obrazové dokumentace vás provede jednotlivými hrami a jejich obsazením z dob dávno i nedávno minulých, ale stanete se tu také svědky osudových setkání, z nichž některá vás možná překvapí.
Publikaci doplňuje více než třicet jedinečných dobových dokumentů, z nichž některé se tu svého zveřejnění dočkaly poprvé.

 

Potřebujete o produktu vědět více? Potřebujete fotografie detailů? Kontaktujte nás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.