Bílá cesta | John Connolly

Kód: 2588
490 Kč
Skladem

Stav: jako nová

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stav:  přebal nahoře u hřbetu velmi mírně pomačkaný, jinak jako nová

 

BB/art, 2003, 1. vydání, ISBN 80-7257-947-9, EAN 9788072579471, pevná/vázaná s přebalem, 150 x 210 x 30 mm, 326 stran 

 

V Jižní Karolíně čelí mladý černoch obvinění ze znásilnění a vraždy Marianne Laroussové, dcery jednoho z nejbohatších mužů ve státě. Jde o případ, se kterým nikdo nechce mít nic společného, případ s kořeny v prastarém zlu, a to je specialitou soukromého detektiva Charlieho Parkera.
Jenomže Parker ještě netuší, že se ocitne p
římo uprostřed nejhrůznější noční můry, krví zalité snové krajiny s přízrakem ženy v bílé kápi, černým autem vyčkávajícím na pasažéra, který nikdy nedorazí, a spiknutím přátel i nepřátel v okolnostech a dění obklopujících smrt Marianne Laroussové. Tohle už není jen obyčejné vyšetřování. To je sestup do černé díry, konfrontace s temnými silami, které ohrožují vše, na čem Parkerovi záleží: jeho přítelkyni, jeho nenarozeném dítěti, dokonce i jeho duši...
V cele daleko na severu zatím fanatický kazatel Faulkner chystá Charliemu Parkerovi hroznou pomstu, jejímiž nástroji se mají stát titíž muži, které Parker nahání, a zvláštní, hrbaté stvoření, které hlídá své poklady zakopané na břehu řeky: neodhalený masový vrah Cyrus Nairn. Co nevidět dojde ke konečnému zúčtování jak v jižanských bažinách, tak v severských lesích, dvou navzájem vzdálených místech, které mají jednu vlastnost společnou: jsou to místa, kde se cestičky živých a mrtvých křižují.
Je to místo, kterému se říká Bílá cesta.

 

Potřebujete o produktu vědět více? Potřebujete fotografie detailů? Kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektivky, napětí, horory
Autor: John Connolly
Nakladatelství: BB art
Edice, série: Charlie Parker

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: