V plamenech | Rosamund Luptonová

105
Neohodnoceno

Stav: jako nová


  • Vyprodáno
135 Kč
Kategorie: Beletrie
Autor: Rosamund Luptonová
Edice, série: Lupton, Světový bestseller od nakladatelství Ikar
Nakladatelství: Ikar
Položka byla vyprodána...
 

Stav: jako nová, výborný stav

 

Nakladatel Ikar
Rok vydání 2013
Vydání 1.
Edice / Série Světový bestseller
Vazba pevná s přebalem matná
Rozměr 13,5 x 20,7 x 4 cm
EAN 9788024921341
ISBN 978-80-249-2134-1
Ilustrace  
Počet stran 480

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeden krásný letní den, jeden hrůzostrašný zločin.

Ve škole vypukl ničivý požár. Uprostřed plamenů zůstanou i sedmnáctiletá Jenny a osmiletý Adam. Grace, která je shodou okolností zrovna poblíž školy, v tu chvíli myslí jen na jediné – musí své děti zachránit. Za každou cenu...

Zatímco Grace i Jenny leží v bezvědomí v nemocnici, jejich duše se oddělují od tělesných schránek a vidí, co ostatní vidět nemohou. Byl požár jen nehoda, anebo ho někdo založil úmyslně? Kdo by to udělal? A proč? S každou odpovědí se však vynořuje jen stále více otázek… Grace musí odhalit totožnost pachatele a ochránit před ním svoje děti, protože indicií, které naznačují, že se jim žhář pokusí znovu ublížit, je až podezřele mnoho. Aby se jí to podařilo, musí dokázat nemožné – překročit hranice fyzických slova a pokusit se o zázrak.

Psychologický thriller s prvky detektivního románu od britské autory Rosamund Luptonové, jejíž prvotina Sestra se stala bestsellerem a získala v roce 2010 ocenění za nejlepší prozaický debut, byl v roce 2011 druhým nejprodávanějším beletristickým titulem na britském Amazonu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.